Ogrodzenia Będzin, Dąbrowa Górnicza

Nowoczesne ogrodzenia Śląsk

OGRODZENIA GT

Nowoczesna i prężnie rozwijającą się firma z dużym doświadczeniem w brańzy ogrodzeniowej. Produkcja najwyższej jakości systemów ogrodzeniowych na Śląsku. Siedziba firmy znajduje się w Zawierciu, aczkolwiek z naszej oferty korzystają klienci z Dąbrowy Górniczej, Będzina i okolic.

Stawiamy na nieustanny rozwój, stale wprowadzając nowe wzory, rozwiązania oraz kolorystykę naszych wyrobów.

Technologia produkcyjna naszych wyrobów pozwala nam wytwarzać ogrodzenia najwyższej jakości zachowując najwyższe normy bezpieczeństwa.
Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji w Dąbrowie Górniczej i okolicach. Dodatkowo, w sytuacji posiadania wątpliwości - zachęcamy do wypełnienia zapytania ofertowego.

Nowoczesne ogrodzenia, systemy ogrodzeniowe

Naszymi działaniami obejmujemy miasta: Będzin, Dąbrowa Górnicza, a także obszar całego Śląska.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią oferty naszej firmy, która znajduje się na stronie Gabion-Tech.

 

nowoczesne ogrodzenia gabionowe

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest OGRODZENIAGT Karina Kośnik-Będkowska , siedziba: 42-400 Zawiercie, Rolnicza 91 .